Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім`я
Email
Телефон
Ефективний засіб для дезінфекції!
форма випуску: порошок, гранули, таблетки
Дезінфекція поверхонь
Розчини ДЕЗМАКС ефективно дезінфікують підлогу, стіни, двері, тверді і м'які меблі, предмети умеблювання.
Медичні прилади та устаткування
Розчини ДЕЗМАКС є стандартними засобами дезінфекції поверхонь медичних приладів, спортивного та виробничого устаткування
Знезараження об'єктів, уражених пліснявими грибами, транспорт
Розчини ДЕЗМАКС ефективні проти різних видів грибкових уражень та для дезінфекції, чищення і дезодорації всіх видів транспорту, включаючи санітарний транспорт, транспорт для перевезення харчових продуктів
Столовий посуд, інвентар, сантехніка
Розчинами ДЕЗМАКС обробляють столовий та лабораторний посуд, побутовий інвентар, санвузли та сантехніку, інвентар для прибирання
Спецодяг, білизна, дезкилимки, взуття
Розчини ДЕЗМАКС використовуються для дезінфекції спецодягу, білизни, взуття та дезкилимків, іграшок
Біологічні матеріали та медичні відходи
Перед утилізацією біологічних матеріалів та медичних відходів насичений розчин ДЕЗМАКС використовують для дезінфекції та обеззараження
Призначення ДЕЗМАКС
Об'єкти та методи застосування
Господарські та промислові приміщення
Для дезінфекції поверхонь приміщень (підлога, стіни, двері тощо), твердих меблів, поверхонь предметів з лакофарбовим, гальванічним або полімерним покриттям.
Лікарні, лабораторії, медичні центри
Дезінфекція та передстерилізаційне очищення виробів медичного призначення із корозійностійкого металу, скла, гуми та полімерних матеріалів.
Басейни, сауни, лазні
Проведення генеральних прибирань, дезінфекція у спортивно-оздоровчих комплексах, знезараження об'єктів, уражених пліснявими грибами.
Поліклініки, аптеки, готелі
Профілактична дезінфекція приміщень, меблів, обладнання та устаткування, дезінфекції епідемічно значимих об'єктів, передстерилізаційне очищення.
Побутові приміщення
Дезінфекція туалетів, санітарно-технічного обладнання: ванн, раковин, унітазів, душових кабін та ін.
Ресторани, кафе, кав'ярні
Дезінфекція та дезодорація у закладах громадського харчування, масажних і косметичних салонах, перукарнях, салонах краси.
Замовити дезінфекційний засіб ДЕЗМАКС
Дезмакс
Дезінфікуючий засіб для зовнішнього застосування!
185
грн.
Форма:
Засіб дезінфікуючий «Дезмакс» випускається у трьох формах: порошок, таблетки або гранули.

Властивості засобу дезінфікуючого «Дезмакс»: має антимікробні властивості щодо грамнегативних та грампозитивних бактерій (включаючи збудників туберкульозу, псевдотуберкульозу, дизентерії, холери, колітів, ентеритів, гастроентеритів, черевного тифу, паратифів, всіх різновидів сальмонельозів, дифтерії, скарлатини, коклюшу, менінгококової інфекції, золотистого стафілококу, мультирезистентного стафілококу, ентерогеморагічної кишкової палички, синьогнійної палички, чуми, туляремії, сапу, вибірської виразки та ін.), вірусів (включаючи вірусні гепатити A, B, C, ВІЛ-інфекцію, грип, Avian influenza («пташиний грип»), Swine influenza («свинячий грип»), SARS («атипова пневмонія»), вірусів Коксакі, ECHO, вірусів герпесу, цитомегаловірусу, парагрипу, аденовірусних, ентеровірусних, коронавірусних, поліовірусних, папіломавірусних, респіраторно-сінтіціальних, риновірусних, ротавірусних, хантавірусних інфекцій та ін), патогенних дерматофітів, збудників внутрішньолікарняних інфекцій, цвілевих грибів і спор.

ДЕЗМАКС це універсальний засіб, який призначений для дезінфекції поверхонь в приміщеннях (підлога, стіни, двері, включаючи поліровані, дерев'яні, м'які меблі); дезінфекції санітарно-технічних виробів (душові приміщення, ванни, раковини, унітази, басейни); інвентаря, іграшок, посуду, білизни та обладнання всіх видів в будь-яких закладах охорони здоров'я, лікувально-профілактичних установах і вогнищах інфекційних захворювань; в дитячих, учбових та спортивних закладах; в торгівельних комплексах, у закладах громадського харчування, на вокзалах аеропортах, у транспортних засобах, у тваринницьких комплексах і притулках для тварин; на підприємствах різних галузей промисловості

Для детального вивчення властивостей і сфери застосування засобу пропонуємо вам ознайомитися з "Інструкцією по застосуванню дезінфікуючого засобу «Дезмакс» у формі порошку, гранул і таблеток з метою дезінфекції та передстерилізаційного очищення".

Часті питання
Які речовини входять до складу Дезмакс
Дезмакс це хлорвмісний дезінфікуючий засіб. Основною діючою речовиною дезінфікуючого засобу «Дезмакс» всіх форм випуску є дихлорізоціанурат натрію, але склад і вміст діючої речовини відрізняється в залежності від форми випуску. Далі наводиться склад засобу в залежності від форми випуску:

1. «Дезмакс» порошок: дихлорізоціанурат натрію – не більше 28% (діюча речовина); регулятор рН та інгібітор корозії – не більше 10 %; диспергатор – не більше 6 %; стабілізатор – не більше 3 %; аніонні та неіоногенні поверхнево-активні речовини не більше 3 %. Вміст активного хлору в засобі становить не менше 14 %.

2. «Дезмакс» гранули: дихлорізоціанурат натрію – 99 – 99,5 % (діюча речовина). Вміст активного хлору в засобі становить не менше 53 %.

3. «Дезмакс плюс» таблетки: дихлорізоціанурат натрію – 80 – 84 % (діюча речовина); адипінова кислота – не більше 10 %; карбонат натрію – не більше 10 %; інгібітор корозії та стабілізатор активного хлору – не більше 5 %; аніонні поверхнево-активні речовини не більше 3 %; наповнювач до 100 %. Вміст активного хлору в засобі становить не менше 44,0 %. При розчиненні однієї таблетки у воді виділяється 1,47-1,62 г активного хлору.

Які властивості дезінфікуючого засобу Дезмакс?
Засіб дезінфікуючий «Дезмакс» в усіх формах випуску виявляє протимікробну активність щодо грам негативних та грам позитивних бактерій, (включаючи збудників туберкульозу, кишкових і крапельних інфекцій бактеріальної етіології, у т.ч. резистентні штами збудників внутрішньолікарняних інфекцій, зокрема, мультирезистентний золотистий стафілокок (MRSA), ентерогеморагічна кишкова паличка, ентерококи, синьогнійна паличка, протей, Helicobacter pylory, ешерихії, шигели, клостридії, сальмонели, клебсієли, легіонели, лептоспіри, ієрсінії, коринебактерії, стрептококи, стафілококи, менінгококи тощо, збудників особливо небезпечних інфекцій – чуми, холери, туляремії); вірусів, у т. ч. ентеровірусів (Коксакі, ECHO, включаючи збудників поліомієліту), гепатитів А, В, С та ін., ВІЛ-інфекції, збудників різних видів грипу та парагрипу, (зокрема, "пташиного грипу", A(H5N1) та "свинячого грипу"A(H1N1), герпесу, SARS ("атипічної пневмонії"), аденовірусів, ентеровірусів, коронавірусів, ротавірусів, респіраторно-синтиціальних вірусів, каліцивірусів, параміксовірусів, хантавірусів, паповавірусів. Засіб «Дезмакс» всіх форм випуску має фунгіцидні властивості щодо грибів роду Candida, патогенних дерматофітів та пліснявих грибів.
Які сфери застосування засобу дезінфікуючого Дезмакс?
Дезмакс це універсальний хлорвмісний дезінфікуючий засіб, який може використовуватися для миття та дезінфекції в будь-яких закладах всіх галузей промисловості. В залежності від потреб користувача готуються робочі розчини Дезмакса необхідної концентрації і цими розчинами обробляються поверхні, речі, обладнання, меблі, інвентар, посуд, білизна, медичні відходи і т.і. Робочі розчини, які готуються і застосовуються користувачем згідно Інструкції по застосуванню дезінфікуючого засобу «Дезмакс», безпечні для людей і тварин, тому можуть використовуватися не тільки в медичних закладах будь-якого призначення, а і в дитячих та навчальних, спортивно-оздоровчих закладах, басейнах, на всіх видах громадського транспорту, у торгівельних комплексах, закладах громадського харчування, на промислових підприємствах, у закладах по утриманню тварин, на виробничих підприємствах.
Чи є дезінфікуючий засіб Дезмакс безпечним і токсичним?
Дезінфікуючий засіб Дезмакс відноситься до IV класу малонебезпечних засобів та до III класу помірно небезпечних речовин за параметрами гострої токсичності згідно ДСТУ 12.1.007-76
Як правильно використовувати дезінфікуючий засіб Дезмакс?
Основним методами обробки об'єктів дезінфікуючим засобом Дезмакс є:
 • протирання або зрошення розчином поверхонь приміщень;
 • аерозольний метод;
 • занурення, замочування, заповнення, заливка розчином;
 • додавання маточного розчину в воду (для знезараження води).
Детальний опис приготування і використання робочих розчинів засобу викладений у «Інструкції по застосуванню дезінфікуючого засобу «Дезмакс» у формі порошку, гранул і таблеток з метою дезінфекції та передстерилізаційного очищення».
  Які запобіжні заходи при роботі із дезінфікуючим засобом Дезмакс?
  Особи, яким не виповнилося 18 років, вагітні та жінки, які годують груддю, особи з алергією до компонентів розчину, не повинні допускатися до використання даного засобу.
  Під час роботи із засобом і розчинами необхідно користуватися засобами індивідуального захисту.
  При попаданні концентрованого робочого розчину на шкіру або в очі, рекомендується промити великою кількістю води. При виникненні алергії або опіків терміново звернутися до лікаря.
  Які правильно зберігати дезінфікуючий засіб Дезмакс?
  Дезінфікуючий засіб Дезмакс треба зберігати у пакуванні виробника у складських приміщеннях, які захищені від вологи та прямого сонячного проміння, осторонь від джерел відкритого вогню та тепла.
  Усі засоби дезінфекції треба зберігати окремо від харчових продуктів, в місцях, недосяжних для дітей та домашніх тварин. Дезмакс зберігає стабільність за температури від -30°С до 40°С. Робочі розчини можна зберігати в закритій тарі до 15 діб.
  Контакти
  Адреса
  Україна, 49021, м. Дніпро,
  вул. Берегова, 133Л
  E-mail: info@bionik.com.ua
  Як дістатися?
  Найпростіше до нас дістатися повернувши на з'їзді з Кайдацького мосту на вул. Шолохова.
  Made on
  Tilda