Ефективний засіб для дезінфекції!
Дезінфекція поверхні
Розчин ДЕЗМАКС ефективно дезінфікує жорсткі меблі, підлогу та медичні прилади
Медичні прилади та устаткування
Рідкий розчин ДЕЗМАКС є стандартним засобом дезінфекції поверхонь медичних приладів, спортивного та прибирального устаткування
Побутові та господарські приміщення
Гранули ДЕЗМАКС використовують для приготовлення розчину, що використовується для дезінфекції побутових та господарських приміщень
Столовий посуд, інвентар, сантехніка
Насиченим розчином ДЕЗМАКС обробляють столовий посуд, побутовий інвентар, санузли та сантехніку
Спецодяг, білизна, дезковрики, взуття
Розчин ДЕЗМАКС використовується для дезінфекції спецодягу, білизни, взуття та дезковриків
Біологічні матеріали та медичні відходи
Перед утилізацією біологічних матеріалів та медичних відходів насичений розчин ДЕЗМАКС використовують для дезінфекції та обеззараження
Призначення ДЕЗМАКС
Об'єкти та методи застосування
Господарські та промислові приміщення
ДЕЗМАКС використовується для дезінфекції поверхонь приміщень (підлога, стіни, вікна, двері тощо), твердих меблів, поверхонь предметів з лакофарбовим, гальванічним або полімерним покриттям.
Лікарні, лабораторії та діагностичні центри
Дезінфекція та передстерилізаційне очищення виробів медичного призначення із корозійностійкого металу, скла, гуми та полімерних матеріалів.
Басейни, сауни, лазні
Проведення генеральних прибирань, дезінфекція у спортивно-оздоровчих комплексах, знезараження об'єктів, уражених пліснявими грибами.
Поліклініки, аптеки, готелі
Профілактична дезінфекція приміщень, меблів, обладнання та устаткування, дезінфекції епідемічно значимих об'єктів, передстерилізаційне очищення.
Побутові приміщення
Дезінфекція туалетів, санітарно-технічного обладнання: ванн, раковин, унітазів, душових кабін та ін.
Ресторани, кафе, кав'ярні
Дезінфекція та дезодорація у закладах громадського харчування, масажних і косметичних салонах, перукарнях, салонах краси.
Замовити дезінфекційний засіб ДЕЗМАКС
Дезмакс
Дезінфікуючий засіб для зовнішнього застосування!
205 грн.
грн.
Форма:
Засіб дезінфікуючий «Дезмакс» порошок: від білого до світло-жовтого кольору з помірним запахом хлору, добре розчиняється у воді.
Склад засобу дезінфікуючого «Дезмакс» порошок: дихлорізоціанурат натрію - 26,0-28,0 % (діюча речовина); регулятор рН та інгібітор корозії - не більше 10,0%; диспергатор - не більше 6,0%; стабілізатор активного хлору - не більше 3,0%; аніонні поверхнево-активні речовини - не більше 3%; наповнювач до 100%. Вміст активного хлору в засобі становить не менше 14,0%.
Властивості засобу дезінфікуючого «Дезмакс» порошок: має антимікробні властивості щодо грамнегативних та грампозитивних бактерій (включаючи збудників туберкульозу, псевдотуберкульозу, дизентерії, холери, колітів, ентеритів, гастроентеритів, черевного тифу, паратифів, всіх різновидів сальмонельозів, дифтерії, скарлатини, коклюшу, менінгококової інфекції, золотистого стафілококу, мультирезистентного стафілококу, ентерогеморагічної кишкової палички, синьогнійної палички та ін.), вірусів (включаючи вірусні гепатити A, B, C, ВІЛ-інфекцію, грип, Avian influenza («пташиний грип»), Swine influenza («свинячий грип»), SARS («атипова пневмонія»), вірусів Коксакі, ECHO, вірусів герпесу, цитомегаловірусу, парагрипу, аденовірусних, ентеровірусних, коронавірусних, поліовірусних, папіломавірусних, респіраторно-сінтіціальних, риновірусних, ротавірусних, хантавірусних інфекцій та ін), патогенних дерматофітів, збудників внутрішньолікарняних інфекцій, цвілевих грибів і спор, збудників особливо небезпечних інфекцій (чума, холера, туляремія, сап, сибірська виразка).
Дезмакс призначений для дезінфекції поверхонь в приміщеннях (підлога, стіни, двері, включаючи поліровані та дерев'яні меблі); дезінфекції санітарно-технічних виробів (душові приміщення, ванни, раковини, унітази, басейни); дезінфекції предметів з м'яких і твердих поверхонь (дивани і іграшки) в закладах охорони здоров'я, лікувально-профілактичних установах і вогнищах інфекційних захворювань: лікарнях, поліклініках, стоматологічних клініках, госпіталях, амбулаторіях, ветеринарних клініках, диспансерах, санаторіях, профілакторіях, реабілітаційних центрах, денних стаціонарах, медсанчастинах і т.п. В медпунктах, закладах соціального захисту населення, фельдшерських і фельдшерсько-акушерських пунктах, пологових стаціонарах, центрах з трансплантації.
Часті питання
Які речовини входять до складу Дезмакс
Дезмакс — дезінфікуючий засіб у вигляді порошку від білого до світложовтого кольору з помірним запахом хлору.
Склад:
  • дихлорізоціанурат натрію - 99-99,5% (діюча речовина);
  • допоміжна речовина для пресування - 0,5%.
  • Вміст активного хлору в засобі становить не менше 53,0%.
Які властивості дезінфікуючого засобу Дезмакс?
Дезмакс має антимікробні властивості щодо грамнегативних та грампозитивних бактерій (включаючи збудників туберкульозу, псевдотуберкульозу, дизентерії, холери, колітів, ентеритів, гастроентеритів, черевного тифу, паратифів, всіх різновидів сальмонельозів, дифтерії, скарлатини, коклюшу, менінгококової інфекції, золотистого стафілококу, мультирезистентного стафілококу, ентерогеморагічної кишкової палички, синьогнійної палички та Ін.), вірусів (включаючи вірусні гепатити АДС, ВІЛ-інфекцію, грип), Ауіап іпНиепіа («пташиний грип»), 5\л/іпе і пгіиепга («свинячий грип»), 5АР5 («атипова пневмонія»), вірусів Коксакі, ЕСНО, вірусів герпесу, цитомегалії, парагрипу, аденовірусних, ентеровірусних, корона вірусних, поліовірусних, папілома вірусних, респїраторно-сінтіціальних, риновірусних, ротавірусних, хантавірусних інфекцій та ін), патогенних дерматофітів, збудників внутрішньолікарняних інфекцій, цвілевих грибів і спор, збудників особливо небезпечних інфекцій (чума, холера, туляремія, сап, сибірська виразка).
Які сфери застосування засобу дезінфікуючого Дезмакс?
Дезмакс використовується для дезінфекції поверхонь в приміщеннях (підлога, стіни, двері, включаючи поліровані та дерев'яні меблі); дезінфекції санітарно-технічних виробів (душові приміщення, ванни, раковини, унітази, басейни); дезінфекції предметів з м'яких і твердих поверхонь (дивани і іграшки) в закладах охорони здоров'я, лікувально-профілактичних установах і вогнищах інфекційних захворювань: лікарнях, поліклініках, стоматологічних клініках, госпіталях, амбулаторіях, ветеринарних клініках, диспансерах, санаторіях, профілакторіях, реабілітаційних центрах, денних стаціонарах, медсанчастинах і т.п. В медпунктах, закладах соціального захисту населення, фельдшерських і фельдшерсько-акушерських пунктах, пологових стаціонарах, центрах з трансплантації.
Чи є дезінфікуючий засіб Дезмакс безпечним і токсичним?
Дезінфікуючий засіб Дезмакс відноситься до IV класу малонебезпечних засобів та до III класу помірно небезпечних речовин за параметрами гострої токсичності згідно ДСТУ 12.1.007-76
Як правильно використовувати дезінфікуючий засіб Дезмакс?
Основним методами обробки об'єктів дезінфікуючим засобом Дезмакс є:
  • протирання або зрошення розчином поверхонь приміщень;
  • аерозольний метод;
  • занурення, замочування, заповнення, заливка розчином;
  • додавання маточного розчину в воду (для знезараження води).
Які запобіжні заходи при роботі із дезінфікуючим засобом Дезмакс?
Особи, яким не виповнилося 18 років, вагітні та жінки, які годують груддю, особи з алергією до компонентів розчину, не повинні допускатися до використання даного засобу.
Під час роботи із засобом і розчинами необхідно користуватися засобами індивідуального захисту.
При попаданні концентрованого робочого розчину на шкіру або в очі, рекомендується промити великою кількістю води. При виникненні алергії або опіків терміново звернутися до лікаря.
Які правильно зберігати дезінфікуючий засіб Дезмакс?
Дезінфікуючий засіб Дезмакс треба зберігати у пакуванні виробника у складських приміщеннях, які захищені від вологи та прямого сонячного проміння, осторонь від джерел відкритого вогню та тепла.
Усі засоби дезінфекції треба зберігати окремо від харчових продуктів, в місцях, недосяжних для дітей та домашніх тварин. Дезмакс зберігає стабільність за температури від -30°С до 40°С. Робочі розчини можна зберігати в закритій тарі до 15 діб.
Контакти
Консультації за телефоном
+380 (98) 821-1049
Контакти
+380 (66) 861-1548
info@bionik.com.ua
Адреса
Україна, 49021, м. Дніпро,
вул. Берегова, 133Л
Як дістатися?
Найпростіше до нас дістатися повернувши на з'їзді з Кайдацького мосту на вул. Шолохова.
Made on
Tilda