Click to order
Total: 
Ваше ім`я
Email
Телефон
Дезінфікуючий та антисептичний засіб
Дезінфекція рук
Дезінфікуючий засіб СЕПТОЛ призначений для дезінфекції та антисептичної обробки рук медичного персоналу закладів охорони здоров'я, зокрема для гігієнічної та хірургічної обробки рук медичного i обслуговуючого персоналу.
Дезінфекція шкіри
Для антисептичної обробки шкіри пацієнта, обробки операційного, ін'єкційного поля, при установці катетерів, при проведенні маніпуляцій, пункцій, при малих хірургічних втручаннях, для обробки дрібних ушкоджень шкіри.
Передопераційна дезінфекція
Для дезінфекції та антисептичної обробки, маркування операційного поля та швів пацієнта.
Просочення дезінфекційних серветок
Дезінфікуючий засіб СЕПТОЛ використовується для просочення серветок одноразового використання з метою антисептичної обробки шкіри рук та тіла.
Дезінфекція шкіри ніг та взуття
Для антисептичної обробки шкіри ніг з метою профілактики грибкових уражень та для дезінфекції взуття.
Дезінфекція поверхонь
Для швидкої дезінфекції невеликих за площею поверхонь, медичного обладнання та устаткування, виробів медичного призначення, у тому числі інструментів, рукавичок та інших невеликих за розмірами об'єктів.
Призначення СЕПТОЛ
Об'єкти та методи застосування
Швидка дезінфекція приміщень
Поверхні з високим ступенем чистоти, медичного обладнання, меблів та апаратури, хірургічних інструментів, рукавичок.
Медико-санітарні установи
Дезінфекція пунктів переливання крові, санітарних частин, фельдшерсько-акушерських пунктів, пологових, дитячих та стоматологічних клінік, відділень реанімації і хірургії.
Об'єкти комунально-побутового обслуговування
Перукарні, салони краси, ЅРА-центри, масажні кабінети, косметологічні клініки, солярії, лазні, тощо.
Серветки одноразового використання
Для просочення серветок та дезінфекція поверхонь мед. обладнання, апаратури та інвентарю, стоматологічного інструменту методом протирання.
Підприємства
Дезінфекція об'єктів харчопереробної промисловості, промислового комплексу (молоко та тваринні ферми, птахофабрики тощо), парфумерно-косметичні, фармацевтичні, хімічні, мікробіологічні заводи.
Транспорт
Для дезінфекції санітарного транспорту, машин швидкої медичної допомоги, громадського та комунального транспорту.
Дезінфікуючий та антисептичний засіб СЕПТОЛ
СЕПТОЛ
Дезінфікуючий та антисептичний засіб 1л.
75
грн.
Форма:
Засіб «Септол Форте» має антимікробну активність у відношенні грам позитивних i грам негативних бактерій (вкл. збудників внутрішньо лікарняних інфекцій, мікобактерії туберкульозу (відповідає Європейським стандартам EN14348), мультирезистентний стафілокок (MRSA), ентерогеморагічну кишкову палочку (Escherichia coli), синьогнійну паличку (Ps. Aeruginosa), сальмонели та інші антибіотикорезистентні бактерії (відповідає Європейським стандартам EN14561), вірусів (вкл. парентеральні вірусні гепатити (В, С), вірус СНІД (ВІЛ), папова-, адено-, поліома-, поліо-, норо-, рота-, ентеро-, вакцинія віруси, SARS, віруси гepпecy, віруси грипу, вірус «пташиного грипу» A(H5N1), вірус «свинячого грипу» A(H1N1) та ін.) (відповідає Європейським стандартам EN14476), патогенних грибів (вкл. збудників кандидозів, дерматомікозів, трихофітій) (відповідає Європейським стандартам EN13624).

Засіб високоефективний проти транзиторної i резидентної мікрофлори, чим забезпечує якісну гігієнічну i хірургічну антисептику рук i шкіри. Засіб проявляє високоякісну дію в при- сутності білка, сироватки, крові. Засіб забезпечує антиперспірантну дію, зменшує кількість во- логи під рукавичками, що перешкоджає виділенню резидентної мікрофлори.
Засіб «Септол Форте» володіє пролонгованою (реманентною, залишковою) антимікробною дією протягом 3-x годин.
Часті питання
Які речовини входять до складу СЕПТОЛ
Септол — дезінфікуючий засіб у вигляді рідини, колір і запах відповідають застосовуваним запашкам і барвникам, та з характерним запахом спирту. Засіб має добрі миючі та очищаючі властивості, розчиняє та видаляє механічні та біологічні забруднення (білкові, жирові, залишки крові), не залишає нальоту на поверхнях та не потребує змивання, не пошкоджує об'єкти, що виготовлені із металів, скла, порцеляни, пластмас, гуми.
Склад:
  • Етанол не менше 60%;
  • Ізопропанол не менше 10%;
  • алкилдиметилбензиламоній хлориду не менше 0,135%;
  • глутарового альдегіду не менше 0,1%;
  • вода де мінералізована, гліцерин, запашки, барвник.
Для чого призначений дезінфікуючий засіб СЕПТОЛ?
«Септол Форте» призначений: для швидкої дезінфекції приміщень у тому числі з високим ступенем чистоти (фармацевтичних, мікробіологічних, операційних та інших), поверхонь, медичного обладнання, меблів та апаратури, медичних та хірургічних інструментів, рукавичок, засобів медичного призначення, перукарських, манікюрних косметологічних інструментів та обладнання, та об'єктів у звичайних та екстрених (ургентних) ситуаціях, у закладах охорони здоров'я усіх профілів, у тому числі лабораторій різних підпорядкувань (клінічно-діагностичних, мікробіологічних, біохімічних, бактеріологічних, серологічних тощо), санітарного транспорту (у т.ч. машин швидкої медичної допомоги), у донорських пунктах та пунктах переливання крові, медико-санітарних частинах, фельдшерсько-акушерських та медичних пунктах, дитячих стаціонарів, стоматологічних клінік, акушерсько-гінекологічних клінік, пологових будинків, відділень неонатології, палат, блоків i відділень реанімації та інтенсивної терапії новонароджених, педіатричних відділень, відділень хірургічного профілю, маніпуляційних, перев'язувальних кабінетах, операційних, фізіотерапевтичних, патолого-анатомічних та інших відділень, амбулаторій, поліклінік, клінік пластичної xіpypгiï та ін.
Які сфери застосування засобу дезінфікуючого СЕПТОЛ?
Септол застосовується для дезінфекції об'єктів комунально-побутового обслуговування (перукарень, салонів краси, ЅРА-центрів, манікюрних, педікюрних, масажних кабінетів, косметологічних клінік та салонів, соляріїв, лазень, саун тощо), об'єктів харчопереробної промисловості (пекарні, кондитерські фабрики, молокозаводи, м'ясопереробні заводи, заводи по виробництву пива, безалкогольних напоїв, мінеральних вод та ін.), підприємств i закладів промислового комплексу (молоко товарні ферми, птахофабрики тощо), парфумерно-косметичної, фармацевтичної, хімічної, біотехнологічної, мікробіологічної промисловості та інших об'єктів діяльність яких вимагає додержання санітарно-гігієнічних норм та правил. Для просочення серветок одноразового використання з метою дезінфекційної обробки поверхонь, поверхонь медичного обладнання та апаратури, поверхонь приміщень, меблі, малогабаритних предметів, вузлів медичного обладнання та устаткування (у тому числі стоматологічних крісел, кушеток, медичних столиків, кувезів тощо), виробів медичного призначення та медичного інвентарю, а також офтальмологічних, стоматологічних інструментів (у тому числі обертових), протезів, турбін, куточків, виробів з альгінатів та силікону, датчиків до апаратів ультразвукового обстеження, гумових присосок до електрокардіографів та інших апаратів, медичних рукавичок, лабораторного, аптечного обладнання тощо, методом протирання.
Чи є дезінфікуючий засіб СЕПТОЛ безпечним і токсичним?
Засіб «Септол Форте» за параметрами гострої токсичності належить до помірно небезпечних речовин при введенні в шлунок та при нанесенні на шкіру (3-й клас) згідно ГОСТ 12.1.007-76. При потраплянні на шкіру викликає шкірно-подразнюючи властивості, небезпечний при потраплянні в очі та на слизову оболонку, при вдиханні парів можливі алергічні реакції.
Як правильно використовувати дезінфікуючий засіб СЕПТОЛ?
Дезінфекція поверхонь операційних, хірургічного обладнання та інструментів проводиться методом протирання aбo зрошення (за наявності розпилювача) об'єктів згідно Європейських стандартів EN13697, EN1276, EN1650, EN14476, EN 1275.
Які застережні заходи при роботі із дезінфікуючим засобом СЕПТОЛ?
Виробничий персонал повинен бути забезпечений засобами індивідуального захисту, згідно з чинними галузевими нормами: відповідно до вимог Закону України «Про охорону праці» і ДСТУ 7238, ДСТУ 7239.
Дозволяється проводить обробку поверхонь та окремих об'єктів в приміщеннях методом протирання без засобів індивідуального захисту органів дихання та в присутності безпосередньо не причетних до дезінфекції людей (пацієнтів, відвідувачів тощо).
Не слід використовувати Септол для обробки рук, ніг, шкірних покривів, слизових оболонок, не допускати потрапляння засобу в очі. Засіб небезпечний при проковтуванні, тому треба уникати його потрапляння до шлунку. Засіб є пожежонебезпечним, забороняється виконувати роботи із дезінфекції у приміщеннях за наявності джерел відкритого вогню та тепла. При випадковому розливанні великої кількості засобу забезпечують інтенсивне провітрювання приміщення. Пролитий засіб збирають піском a6o іншим негорючім матеріалом, що добре поглинає рідину. Очищену поверхню промивають водою.
Контакти
Адреса
Україна, 49021, м. Дніпро,
вул. Берегова, 133Л
E-mail: info@bionik.com.ua
Як дістатися?
Найпростіше до нас дістатися повернувши на з'їзді з Кайдацького мосту на вул. Шолохова.
Made on
Tilda