Click to order
Total: 
Ваше ім`я
Email
Телефон
Ефективний засіб для дезінфекції!
Дезінфекція поверхонь
Розчини СЕПТОМАКС ефективно дезінфікують підлогу, стіни, двері, тверді і м'які меблі, предмети умеблювання.
Медичні прилади та устаткування
Розчини СЕПТОМАКС є стандартними засобами дезінфекції поверхонь медичних приладів, спортивного та виробничого устаткування.
Транспорт та побутові приміщення
Розчини СЕПТОМАКС використовують для дезінфекції побутових і господарських приміщень, чищення і дезодорації всіх видів транспорту, включаючи санітарний транспорт та транспорт для перевезення харчових продуктів
Столовий посуд, інвентар, сантехніка
Розчинами СЕПТОМАКС обробляють столовий та лабораторний посуд, побутовий інвентар, санвузли та сантехніку, інвентар для прибирання.
Спецодяг, білизна, дезкилимки, взуття
Розчини СЕПТОМАКС використовуються для дезінфекції спецодягу, білизни, взуття та дезкилимків, іграшок
Біологічні матеріали та медичні відходи
Перед утилізацією біологічних матеріалів та медичних відходів насичений розчин СЕПТОМАКС використовують для дезінфекції та обеззараження. Знезараження об`эктів, уражених пліснявими грибами (різних видів)
Призначення СЕПТОМАКС
Об'єкти та методи застосування
Господарські та промислові приміщення
Для дезінфекції поверхонь приміщень (підлога, стіни, двері тощо), твердих меблів, поверхонь предметів з лакофарбовим, гальванічним або полімерним покриттям.
Лікарні, лабораторії, медичні центри
Дезінфекція та передстерилізаційне очищення виробів медичного призначення із корозійностійкого металу, скла, гуми та полімерних матеріалів.
Басейни, сауни, лазні
Проведення генеральних прибирань, дезінфекція у спортивно-оздоровчих комплексах, знезараження об'єктів, уражених пліснявими грибами.
Поліклініки, аптеки, готелі
Профілактична дезінфекція приміщень, меблів, обладнання та устаткування, дезінфекції епідемічно значимих об'єктів, передстерилізаційне очищення.
Побутові приміщення
Дезінфекція туалетів, санітарно-технічного обладнання: ванн, раковин, унітазів, душових кабін та ін.
Ресторани, кафе, кав'ярні
Дезінфекція та дезодорація у закладах громадського харчування, масажних і косметичних салонах, перукарнях, салонах краси.
Замовити дезінфекційний засіб СЕПТОМАКС
порошок
Септомакс (порошок)
Дезінфікуючий засіб для зовнішнього застосування!
340
грн.
Форма:
Засіб дезінфікуючий «СЕПТОМАКС» це засіб для тих, кому важлива якість і безпека.

Багатокомпонентний поліфункціональний дезінфікуючий засіб з миючим ефектом. Основною діючою речовиною є 1,3-дихлор 5,5-диметилгидантоїн. Засіб випускається у вигляді сипучого порошку від білого до світло-жовтого кольору з помірним запахом хлору. Засіб має протимікробні, противірусні та фунгіцидні властивості.

Водні розчини "СЕПТОМАКС" прозорі, безбарвні, мають слабкий запах хлору. Робочі розчини засобу не пошкоджують об'єкти, які виготовлені з металу, скла, гуми, полімерних матеріалів, дерева, кахлю, порцеляни, фаянсу, а також поверхні медичних приладів і устаткування з лакофарбовим, гальванічним та полімерним покриттям, не фіксують білкові забруднення на поверхні виробів медичного призначення, добре змиваються, не залишають нальоту.

В складі засобу є речовини, які максимально захищають користувача від шкідливого впливу хлору, не знижуючи ефективності його дії.

СЕПТОМАКС видаляє механічні білкові, жирові забруднення, залишки крові, залишки лікарських засобів із зовнішніх поверхонь, внутрішніх каналів та порожнин виробів медичного призначення.

Відносна активність СЕПТОМАКС: Основні і допоміжні речовини в засобі збалансовані таким чином, що його дезінфікуючий ефект в 5-10 разів перевершує аналогічні дезінфікуючі засоби. Засіб СЕПТОМАКС не сумісний з катіонними поверхнево-активними речовинами і одно- і багатоатомними спиртами, виключається також застосовування з лужними миючими засобами.

Для детального вивчення властивостей і сфери застосування засобу пропонуємо вам ознайомитися з "Інструкцією по застосуванню дезінфікуючого засобу «СЕПТОМАКС» з метою дезінфекції та передстерилізаційного очищення".

Часті питання
Які речовини входять до складу Септомакс
Септомакс це хлорвмісний дезінфікуючий засіб. Основною діючою речовиною засобу є 1,3-дихлор 5,5-диметилгідантоїн - 21,5-24% (діюча речовина). Також у складі є: регулятор рН та інгібітор корозії - не більше 12,0%; диспергатор - не більше 18,0%; стабілізатор активного хлору - не більше 7,0%; аніонні поверхнево-активні речовини - не більше 5%; наповнювач до 100%. Вміст активного хлору в засобі становить не менше 14,0%.
Які властивості дезінфікуючого засобу Септомакс?
Засіб дезінфікуючий «Септомакс» виявляє протимікробну активність щодо грамнегативних та грампозитивних бактерій. Септомакс виявляє активність проти збудників туберкульозу, кишкових і крапельних інфекцій бактеріальної етіології, у т.ч. резистентних штамів збудників внутрішньолікарняних інфекцій, зокрема, мультирезистентного золотистого стафілококу (MRSA), ентерогеморагічної кишкової палички, ентерококів, синьогнійної палички, протею, Helicobacter pylory, ешерихії, шигели, клостридій, сальмонели, клебсієли, легіонели, лептоспіри, ієрсінії, коринебактерій, стрептококів, стафілококів, менінгококів тощо, збудників особливо небезпечних інфекцій – чуми, холери, туляремії, сибірської виразки і т.п.; спороцидні та фунгіцидні властивості проти збудників кандидозів, в тому числі грибів роду Candida, дерматомікозів, пліснявих грибів, вірусів, у т. ч. ентеровірусів (Коксакі, ECHO, включаючи збудників поліомієліту), гепатитів А, В, С та ін., ВІЛ-інфекції, збудників різних видів грипу та парагрипу, (зокрема, "пташиного грипу", A(H5N1) та "свинячого грипу"A(H1N1), герпесу, SARS ("атипічної пневмонії"), аденовірусів, ентеровірусів, коронавірусів, ротавірусів, респіраторно-синтиціальних вірусів, каліцивірусів, параміксовірусів, хантавірусів, папіломавірусів.
Які сфери застосування засобу дезінфікуючого Септомакс?
Септомакс це універсальний дезінфікуючий засіб, який може використовуватися для миття та дезінфекції в будь-яких закладах всіх галузей промисловості. Використання СЕПТОМАКС дозволяє поєднати в одній операції дезінфекцію, попередню стерилізацію та мийку, а також скоротити тривалість санітарної обробки. В залежності від потреб користувача, згідно методичних вказівок із застосування дезінфікуючого засобу «Септомакс», готуються робочі розчини необхідної концентрації і цими розчинами обробляються поверхні. Ці розчини безпечні для людей і тварин, тому можуть використовуватися для дезінфекції поверхонь в приміщеннях (підлога, стіни, двері, включаючи поліровані, дерев'яні, м'які меблі); дезінфекції санітарно-технічних виробів (душові приміщення, ванни, раковини, унітази, басейни); інвентаря, іграшок, посуду, білизни та обладнання всіх видів в будь-яких закладах охорони здоров'я, лікувально-профілактичних установах і вогнищах інфекційних захворювань; в дитячих та навчальних закладах; спортивно-оздоровчих закладах, в торгівельних комплексах, у закладах громадського харчування, на вокзалах, в аеропортах, у громадському транспорті, у тваринницьких комплексах і притулках для тварин; на підприємствах різних галузей промисловості і т.ін.

Для детального вивчення властивостей і сфери застосування засобу пропонуємо вам ознайомитися з «Інструкцією по застосуванню дезінфікуючого засобу «СЕПТОМАКС» з метою дезінфекції та передстерилізаційного очищення».

Чи є дезінфікуючий засіб Септомакс безпечним і токсичним?
Дезінфікуючий засіб Септомакс відноситься до IV класу малонебезпечних засобів та до III класу помірно небезпечних речовин за параметрами гострої токсичності згідно ДСТУ 12.1.007-76. Безпека та екологічність при використання Септомаксу забезпечується тим, що у якості допоміжного і стабілізуючого засобу використовується компонент харчової промисловості таурин, який є абсолютно біогенним. Використання таурину в якості стабілізуючого засобу призводить до подовження терміну зберігання готового розчину для використання до 14 діб. Таурин в продукції СЕПТОМАКС при приготуванні робочих розчинів перетворюється на хлор-таурин. У нашому організмі в процесі метаболізму також синтезується хлор-таурин, який за своєю хімічною формулою повністю збігається з хлор-таурином, який утворюється при виготовленні робочого розчину СЕПТОМАКС. Таким чином, наявність хлор-таурину в розчині СЕПТОМАКС робить його гіпоалергенним для шкірних покровів і знижує екологічне навантаження на природне середовище, що вигідно відрізняє наш продукт від аналогічних засобів.
Як правильно використовувати дезінфікуючий засіб Септомакс?
Основним методами обробки об'єктів дезінфікуючим засобом Септомакс є:

 • протирання або зрошення розчином поверхонь приміщень;
 • аерозольний метод;
 • занурення, замочування, заповнення, заливка розчином;
 • додавання маточного розчину в воду (для знезараження води).
Робочі розчини засобу Септомакс бажано готувати безпосередньо перед використанням. Розчини засобу "Септомакс" використовують з метою дезінфекції одноразово. Допускається зберігання невикористаного робочого розчину протягом 3 діб після приготування за умови його зберігання у затемненому місці у посуді зі щільно закритою кришкою. Допускається застосування робочого розчину з метою достерилізаційного очищення виробів медичного призначення протягом 14 днів, за умов збереження розчином рівня концентрації не нижче 0,3 %.
  Які запобіжні заходи при роботі із дезінфікуючим засобом Септомакс?
  Особи, яким не виповнилося 18 років, вагітні та жінки, які годують груддю, особи з алергією до компонентів розчину, не повинні допускатися до використання даного засобу.
  Під час роботи із засобом і розчинами необхідно користуватися засобами індивідуального захисту.
  При попаданні концентрованого робочого розчину на шкіру або в очі, рекомендується промити великою кількістю води. При виникненні алергії або опіків терміново звернутися до лікаря.
  Які правильно зберігати дезінфікуючий засіб Септомакс?
  Усі засоби дезінфекції треба зберігати окремо від харчових продуктів, в місцях, недосяжних для дітей та домашніх тварин.

  Гарантійний термін зберігання СЕПТОМАКС без порушення цілісності пакування виробника, у критих складських приміщеннях, які захищені від вологи та прямих сонячних променів, джерел відкритого вогню та тепла, при температурі від -30°С до +40°С, складає 3 роки від дати виробництва.
  Контакти
  Адреса
  Україна, 49021, м. Дніпро,
  вул. Берегова, 133Л
  E-mail: info@bionik.com.ua
  Як дістатися?
  Найпростіше до нас дістатися повернувши на з'їзді з Кайдацького мосту на вул. Шолохова.
  Made on
  Tilda